نشریۀ اینترنتی نهضت مقاومت ملی ایران

سایت رسمی N A M I R

صفحه نخست

 

 

سازمان دانشجویان و جوانان جبهه ملی ایران

در سوگ آرمیتا گراوند قربانی حجاب اجباری

 

«…آن‌جا که چون ناقوسِ عزا به نوا درآید کم‌تر می‌پرسند که از برای کیست، و عمر نیک‌ مردمان کوتاه‌‌تر از عمر گُلی ا‌ست که بر کلاه می‌زنند. و می‌میرند پیش از آنکه بیماری گریبان‌گیرشان شود.»

خبر کشته شدن پرابهام و پر رمز و راز آرمیتا گراوند، نوجوان دیگری از خانواده ملت ایران توسط مزدوران جنایت‌کار، هم‌چون خنجری زهرآلود بر پیکر افرادی که صادقانه دل در گرو میهن و آزادی و آبادی آن دارند، نشست.

 این حادثه تأسف‌انگیز در حالی‌ست که حکومت تمام دارایی‌های ملت ایران را به یغما برده و آن را صرف کشتن انسان‌ها در درون و بیرون مرزهای مقدس این سرزمین می‌کند و به فقر و درماندگی و بحران معیشتی ملت بزرگ ایران کم‌ترین اعتنایی ندارد و عمل‌کردی را دنبال می‌کند که سرانجامی جز قتل، غارت و تجاوز با خود به ارمغان نمی‌آورد.

این رفتار جلادانی است که که کودکان را کشته، زنان را به مسلخ برده و مردان را بالای چوبه دار می‌کشند؛ بلکه با خون‌ جوانان وطن بتوانند درخت خشکیده و بی‌حاصل اقتدار ننگین‌شان را آبیاری کرده و چند صباحی بیشتر به عمر نکبت بارشان ادامه دهند. مطمئناً دیرزمانی نمی‌پاید که دوباره آتش خشم این ملت شریف شعله‌ور شود و دامان این قوم را نیز شعله‌ور سازد. آن زمانی که سردمداران این رژیم طوفان بدروند و از صلح‌طلبان نیز کاری جز تماشای آن کارزار بر نیاید.

به امید روزی که هیچ دختری در راه مدرسه کشته نشود، هیچ شخصی از حقوق بنیادینش محروم نماند، چشمان هیچ مادری به اشک‌های ناشی از فراق فرزندش تر نشود. کودکان بتوانند کودکی کنند و سر از گورستان در نیاورند. و به‌طور خلاصه، به امید روزی که استبداد و دیکتاتوری بر این سرزمین حکم نراند و ملت شریف ایران بتواند بر سرنوشت خود مسلط شده و  طعم آزادی و استقلال و دولت ملی را بچشد.

یاد آرمیتا گراوند، آن نوجوان عزیز از دست‌ رفته را گرامی می‌داریم و بار دیگر یادآور می‌شویم که این اراده ملّت شریف ایران است که می‌تواند سرنوشت خود را تغییر دهد و ما ملیون وطن‌خواه از اراده آن‌ها پشتیبانی کرده و در این راه و در راستای برقراری حاکمیتی ملی که توانایی تأمین آزادی و استقلال این مرز و بوم را داشته باشد، همراه کوچکی برای این ملت بزرگ خواهیم بود.

 

 سازمان دانشجویان جبهه ملی ایران

سازمان جوانان جبهه ملی ایران

هفتم آبان ۱۴۰۲

 

_______________________________________________________________

مقالات منتشر شده الزاما نقطه نظر، بيانگر سياست و اهداف نشریۀ اینترنتی نهضت مقاومت ملی ایران نميباشند. 

حق ويرايش اخبار و مقالات ارسالی برای هیئت تحریریۀ نشریه محفوظ است.

 

سایت رسمی نهصت مقاومت ملی ایران

https://www.namironline.info